Kağıt ve Mukavva

KAĞIT ve MUKAVVA

Oluklu Kutu Mukavva ve Kağıt Sektörü’ne Özel Palet Çember Makinası ve Çemberleme Çözümleri:

Onare Endüstriyel Ambalajlama Oluklu Mukavva Ambalaj ve Kağıt Sektöründe Çemberleme makinelerinde Türkiye’nin lider üreticilerinin iş ortağıdır.

Onare®; oluklu mukavva, kutu ve kağıt sektöründe faaliyet gösteren müşterilerinin; paketleme ve sevkiyat şekillerine göre, sarf edeceği çember miktarını da göz önünde bulundurarak; palet çemberlemede, manuel tokalı sistemlerden, akülü (şarjlı) ve havalı (pneumatic) çemberleme makinelerine ve yine full otomatik operatörsüz çember makinası hatlarına kadar her alanda profesyonel çözümler sunar. Oluklu kutuların ve ebatlanmış plaka kağıtların, endüstriyel kağıt torbaların, kuşe kağıtların ve fotokopi kağıtlarının paketlenmesi ve birbirlerine bağlanmasında da yarı otomatik (masa tipi) çemberleme makinelerinden tam otomatik operatörsüz çember makinesi ve paketleme sistemlere kadar tüm uygulamalarda en hızlı, en tasarruflu çemberleri ile maliyetleri minimize eden çözümleri müşterilerine sunar.

Onare®; özellikle kağıt ve oluklu mukavva-kutu gibi hassas ürünlerin bağlanmasında, paket büyüklüğü ne olursa olsun her paketin aynı standartta bağlanmasını sağlayan ultrasonic sensörler ile donatılmış, en hızlı, en tasarruflu çemberleri hatasız çalıştırabilen yüksek teknoloji tam otomatik çember makineleri ile; ve yine en tasarruflu çemberleri çalıştırabilen yarı otomatik makineleri ile sağladığı maliyet avantajları sayesinde sektöründe farklılaşmaktadır

Full Otomatik Paketleme Hatlarımız ve Çember Makinesi Uygulamalarımız:

Oluklu Kutu ve Mukavva Sektörü’nün ihtiyaçlarına yönelik sunduğu full otomatik çember makinası ve stretchleme makinesi hatları ile sistem çözümleri üretmekte ve müşterilerinin teknolojik gelişimlerinin yanı sıra, çember maliyetlerini de minimize etmektedir. Ayrıca, full otomatik paketleme çözümleri sayesinde üretim firmalarının işçilik maliyetleri ortadan kalkmakta, tamamen standart bir paketleme ve sıhhatli bir sevkiyat sağlanabilmektedir. Günümüzün en önemli maliyetlerinden biri olan işçilik maliyetleri ortadan kalktığı için ve yine ambalaj çemberi kullanımından yapılan tasarruf da söz konusu olduğunda yapılan sistem yatırımı çok kısa bir sürede geri dönüşü sağlanmaktadır.

Akülü ve Havalı Çember Makinası Uygulamalarımız:

Müşterilerimizin gereksinimlerine göre daha az çemberleme gerektiren uygulamalarda da, akülü çember makinası ve havalı çember makinası çözümlerimiz ile daha az yatırım maliyeti yapılarak ambalajlama şeklini standart ve güvenli bir hale getirebiliriz.

Tam Otomatik Çember Makinası (Çerçeveli Çember Makinası) Uygulamalarımız:

Ayrıca üretilen kolilerin kendi aralarında bağlanması ve çemberlenmesi için Çerçeveli Tam otomatik Çemberleme Makinelerinde Dünyanın en kaliteli çemberleme makinesi üreticilerinin Türkiye Tek Distribütörlüğünü yapan Onare Endüstriyel Ambalajlama, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en uygun ölçülerdeki çember makinası modelini tesbit ederek, müşterilerinin maliyetlerini minimuma indirecek en tasarruflu çemberleri kullanabilen son teknoloji çember makinalarını müşterilerine sunmaktadır.

Yarı Otomatik Çember Makinası Uygulamalarımız:

Onare Endüstriyel Ambalajlama; yarı otomatik çember makinası modellerinde dahi plastik çember maliyetlerini % 40 – %60 azaltan 5 mm PP çember kullanabilen, çember makineleri ile oluklu kutu mukavva ve kağıt sektöründeki iş ortaklarının girdi maliyetlerini azaltarak çözümler oluşturmaktadır.

Ambalaj Sanayi

onare®; özellikle flexible ambalaj ve diğer plastik ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren ve hassas ürünler bağlayan, depolayan ve sevk eden müşterilerinin; ürünlerinin karakteristik özelliklerine göre hasar vermeyecek şekilde paketlenmesini ve sabitlenmesini sağlayacak, paletlere sabitlemede ve ürünleri birbirine bağlamada, manuel çember makinasından, akülü ve pneumatic çemberleme makinelerine, palet çember makinası ve yine full otomatik operatörsüz çemberleme hatlarına kadar en uygun çözümü sunar.

Ofset Matbaa Endüstrisi

Tam Otomatik Çember Makinası (Çerçeveli Çember Makinası) Uygulamalarımız:

Gazete ve dergi gibi hassas ürünlerin çemberlemesinde, özellikle hızın ve hatasız çemberlemenin önemli olduğu ofset ve matbaa sektöründe, Dünyanın en kaliteli çemberleme makinası üreticilerinden SMB (Schwede Maschinenbau GmbH-Germany)’nin Türkiye Tek Distribütörüdür. Ayrıca Onare müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek müşterilerinin maliyetlerini minimuma indirecek en tasarruflu çemberleme makinelerini sunmaktadır. Tüm ürünlerin paket büyüklüğü ne olursa olsun aynı standartta bağlanmasını sağlayan ultrasonic sensörler ile donatılmış, en hızlı, en tasarruflu çemberleri hatasız çalıştırabilen yüksek teknoloji tam otomatik makineleri (SMB-Germany) ile müşteri memnuniyetini maximize etmeyi hedeflemektedir.

Full Otomatik Paketleme Hatlarımız ve Çember Makinesi Uygulamalarımız:

Onare Endüstriyel Ambalajlama Ofset ve Matbaa Sektöründe Fark Yaratan Hizmet Kalitesi ve Çemberleme Çözümleriyle Dünya’nın Lider Üreticilerinin İş ortağıdır.

Ofset ve Matbaa sektörüne özel olarak geliştirilen, full otomatik çemberleme çözümleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunmaktadır. Full otomatik çemberleme çözümleriyle kaliteli ve standart bir sevkiyat sağlayabilmekle birlikte müşterilerinin maliyetlerini de minimize etmektedir. Full Otomatik Çemberleme hatlarına yapılan yatırım sayesinde işçilik ve çemberleme maliyetlerindeki tasarruf yapılan yatırımın kısa sürede dönüşünü sağlamaktadır

Akülü ve Havalı Çember Makinası Uygulamalarımız:

Akülü (şarjlı) ve havalı (pneumatic) çemberleme makineleri ile Ofset ve Matbaa sektöründe daha az çemberleme gerektiren uygulamalarda da müşterilerine standart ve kaliteli sevkiyat olanağı sunmaktadır.

Yarı Otomatik Çember Makinası Uygulamalarımız:

Yarı Otomatik Çemberleme Makineleri ile ofset ve matbaa sektöründe 5 mm Çember kullanma olanağı sağlayarak standart, kaliteli ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır. Dünya’ daki en hızlı yarı otomatik çemberleme makinaları ile işçilik maliyetlerinde %33 ile %66 arasında tasarruf imkanı sağlamaktadır.

PP Ve Polyester Çemberlerimiz;

PP Ve Polyester Çemberlerimiz, Tüm havalı (pneumatic) çember makinaları, şarjlı (akülü) çemberleme makineleri ve full otomatik makineler (tam otomatik paketleme sistemleri) için uygundur. Paketlemede kullanım yerine göre PP ve Polyester çemberlerimizin her ikisi de kullanılmaktadır. Genellikle küçük ve hafif ambalajlarda pp çember, büyük ve ağır ambalajlarda polyester çember tercih edilmektedir.

SATIŞ SONRASI DESTEK
PROFESYONEL SERVİS
YEDEK PARÇA
ONLINE TAKİP