Onare | Services

Kurumsal

PROFESYONEL SERVİS EKİBİ

onare I services; servis ekibimiz; yurtiçi ve yurtdışında sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece teknoloji olarak sürekli değişen ve yenilenen makinelerimizin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.

onare I services‘in vizyonu; makine tamirinden önce, makinelerin doğru kullanımı ve bakımı-temizliği ile ilgili müşterilerini bilgilendirmek ve eğitmektir. Bunun için onare I services; cd, dökümanlar, online conference (müşteri & onare I services & ana üretici) ve direkt yerinde eğitim yöntemleri ile müşterilerinin servis ve operatör ekibini makineleriyle ilgili belirli periyotlarda eğitmektedir.

Yapılan tüm servis başvurularınız; onare I services servis takip sistemine kaydedilerek düzenli olarak takip edilir. Makinelerimize yapılan her işlem online izlenerek istenildiğinde, müşterilerimiz her aşamada bilgilendirilir.

onare I services; servis birimimiz modern ve son teknoloji bakım-onarım cihazlarıyla donatılmıştır.

onare I services‘in tüm yedek parçaları orjinaldir ve onare yedek parçalarını müşterilerine en uygun koşullarda sunar. Belirli periyotlarda değişmesi gereken, aşınan parçalar ile ilgili müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendirir, karşılaştırmalı alternatif maliyet analizlerini müşterileriyle paylaşır.

onare I services‘de etkin stok yönetimi sayesinde; maksimum yedek parça stok kapasitesi hesaplanıp, yedek parçaların Almanya, Japonya, İtalya, İsviçre ve ABD’deki ana depolardan sürekli ve periyodik tedariği sağlanıp, İstanbul merkez depoda yeterli stok bulundurulur.

onare I services‘in; makinelerinizin çalışma saatleri, üretim yılı ve çalışma sıklıkları dikkate alarak full otomatik çemberleme hatları için sunduğu periyodik anlaşmalı bakım servis hizmeti sayesinde, makineleriniz tek elden sürekli kontrol edilir ve gerekli raporlar müşterilerimize sunulur. Servis süresinin kapsamı ve süresi tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Böylelikle makinelerin daha etkin kullanılmasının yanı sıra ileride oluşması muhtemel arızalar için gerekli önlemler önceden alınır. onare I services periyodik bakım anlaşmalı müşterilerine servis hizmeti, yedek parça ve sarf malzeme temini, ödeme kolaylıkları konularında çok özel imkanlar sunmaktadır.

(The Best Alternative) onare I services; Türkiye tek distribütörü olup temsil ettiği markaların yanı sıra; müşterilerinin daha önceden sahip olduğu farklı markaların yedek parçalarını da (orijinal) en uygun koşullarda müşterileri için yurtdışındaki partnerleriyle birlikte en uygun koşullarda temin etmekte ve müşterilerine gerçek anlamda çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Müşteri Öneri/Şikayet Formu Doldurduğunuz formlar kalite departmanımız tarafından incelenip, en kısa sürede tarafınıza ayrıntılı bilgi verilecektir. Servis-Ürün ve Hizmet Kalitemizi yükseltebilmek adına doldurduğunuz her formla bize sağladığınız katkıdan dolayı teşekkür ederiz

Onare Services : Çemberleme makinası teknik servis ve çemberleme makinası yedek parça konularında uzmanlaşmış , profesyonel birikime sahiptir.

SATIŞ SONRASI DESTEK
PROFESYONEL SERVİS
YEDEK PARÇA
ONLINE TAKİP