Çember Makinası Demo Fırsatını Kaçırmayın.

WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN

AMBALAJ ÇEMBERİ

Ürünün üretim hattından çıkıp müşterilere sevkiyatı esnasında kullanılan düşük birim maliyetli ve yüksek mukavemetli ambalajlama malzemeleridir. Ürüne ve ürünün paketleme şekline göre kullanılan farklı ambalaj çemberleri kullanılmaktadır.

Polipropilen (PP) Çemberler

Orta ve düşük mukavemet gerektiren paketleme uygulamarında orjinal PP çemberler maksimum güvenlidirler.

Polipropilen (PP) Çemberler

Polipropilen çembere göre daha yüksek mukavemet ve daha az esneklik avantajı vardır.

Polipropilen (PP) Çemberler

Düşük ve orta seviye çemberleme uygulamalarında maksimum performans gösteren, yapışma kalitesi en yüksek…

Polipropilen (PP) Çemberler

Kullanımı en pratik olanı, manuel uygulamalarında da en güvenilir ve tasarruflusudur. Mukavemetli tekstil lifleri ve composite kaplamadan oluşur.

Polipropilen (PP) Çemberler

Mukavetli tekstil lifleri ve composite kaplamadan oluşur.

48 Saat Tamir Bakım Garantisi

48 SAAT TAMİR BAKIM GARANTİSİ İLE PROFESYONEL TEKNİK SERVİS

Poliproplen (PP) Çemberler

“Hafif ve orta ürün grupları için ambalaj çemberi”

Kolili ve hafif ürünlerin paletli sevkiyatlarında kullanılan çemberdir. Ekonomik olması ve uygulama çeşitliliği ile en yoğun kullanılan çember çeşididir.

Kullanım şekli;
Yarı otomatik çember makinesi ve tam otomatik çember makinası ile koli paketlemede, havalı-akülü çemberleme makinası ile çemberin birleşme noktasında kaynatarak kullanıldığı gibi saç toka ve spiral toka ile manual uygulamalarda da kullanılmaktadır.

Kullanım Yeri:
Başta oluklu kutu, koli ve mukavvaların paketlenmesi, sebze meyve ve gıda endüstrisinde, dağıtım merkezlerinde olmak üzere tüm sektörlerde kullanılmaktadır.

Polyester (PET) Çemberler

“Orta ve ağır ürün grupları için ambalaj çemberi” Orta ve ağır ürünlerin paletli sevkiyatlarında kullanılan yüksek mukavemetli ambalaj çemberleridir. Yüksek mukavemeti, kullanım kolaylığı ve tamamı geri dönüştürülebilir çember çeşididir.

Kullanım şekli; Üretim hatlarının sonunda full otomatik plastik çemberleme makineleri ile tam uyumluk ile çalışmaktadır. Havalı-akülü çemberleme ile de kullanılmaktadır. Mukavemet kaybı nedeni ile manual uygulamalarda kullanılması önerilmemektedir.

Kullanım yeri; Başta bims ve taş endüstrisi, Seramik ve mermer endüstrisi, kereste, sunta ve mdf endüstrilerinde, teneke kutu şişe endüstrilerinde olmak üzere tüm sektörlerde kullanılmaktadır.

Dylastik Poliproplen (DPP) Çemberler

“Esnek, sıkıştırılabilir ürün grupları için ambalaj çemberi” Yüksek esneklik ve deforme olmadan dayanıklılığını uzun süre koruma özelliğine sahip çember çeşididir.

Kullanım şekli; Esnek ve dağınık ürünlerin, sıkıştırılarak çemberlenmesinde kullanılmaktadır. Havalı-akülü çemberleme makinası ile kullanılmaktadır.

Kullanım yeri; Hurda balyaların sıkıştırılarak çemberlenmesinde ve genleşme özelliğine sahip ürünlerin çemberlenmesinde kullanılmaktadır. Alüminyum, bakır ve galvanizleme endüstrisinde, kağıt endüstrisinde ve beyaz eşya endüstrisinde kullanılmaktadır.

Polyester Lifli Çemberler ve Polyester Lifli Composit Çemberler

“Ağır ve zor sevkiyat şekline maruz kalan ürün grupları ambalaj çemberi” Ağır ürünlerin ve zor sevkiyat şekline maruz kalan ürünler için kullanılan yüksek mukavemetli ambalaj çemberidir.Kullanım şekli;
Spiral toka ile manuel uygulamalarda kullanılmaktadır.

Kullanım yeri; Başta makine endüstrisi, metal endüstrisi ve lashing-gemi taşımacılığında kullanılmaktadır.

Çelik Çemberler

“Ağır ve zor sevkiyat şekline maruz kalan ürün grupları ambalaj çemberi”

Ağır ürünler için kullanılan, yüksek çekme mukavemeti ve uzama değerine sahip çelik ambalaj çemberidir.

Kullanım şekli; 700 °C fırınlardan çıkan ağır tonajlı çelik bobinlerin full otomatik çelik çember makinası ile çemberlenmesinde ve havalı ve manuel çemberleme makinelerinde tokalı ve tokasız uygulamarda kullanılmaktadır.

Kullanım Yeri; Başta çelik servis merkezlerinde, demir-çelik endüstrisinde, alüminyum endüstrisi ve ağır ürün gruplarının çemberlenmesinde kullanılmaktadır.

SATIŞ SONRASI DESTEK
PROFESYONEL SERVİS
YEDEK PARÇA
ONLINE TAKİP